שחזורים דנטליים

מעבדות NewKaromi מייצרות את כל סוגי השחזורים תוך הקפדה על עיצוב, איכותי וגימור ברמה הגבוהה ביותר. כתרים רגילים, כתרים על שתלים, כתרים זמניים, inlay ,onlay ועוד. המעבדה מצויידת במערכות סריקה וחריטה מתקדמות cad-cam המאפשרות לייצר את הכתרים מכל סוגי החומרים הקיימים כיום בתחום. מערכות של חברת Zirkonzahn (הפועלת בשיטת החריטה היבשה) ושל חברת Sirona (הפועלת בשיטת החריטה הרטובה). אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים ותקניים שנבדקו כבריאים יותר לחניכיים ובנוסף מאפשרים תוצאה אסטטית גבוהה יותר.

שחזורי זירקונייה. הזירקוניה נמצאה כחומר ביוקומפוטבילי מעולה לחלל הפה. לזרקונייה בסיס חזק המאפשר העברת אור דרכו למחצה. בנוסף כתרי זרקונייה מלאים(פרטאו) מתאפיינים באסטטיקה טובה ,חזקים מאד (1100 mp) ומתאימים בעיקר לשיניים אחוריות.

תעודת אחריות לחמש שנים על כל הכתרים/שחזורים.

שחזורי חרסינה. על בסיס מתכת או על בסיס זרקונייה. את תכנון הכתרים/הגשרים אנו מבצעים במערכות החריטה הקיימות במעבדה. את בסיסי המתכת לכתרי החרסינה אנו מייצרים בהדפסת לייזר באמצעות חברת פיוזן באופן דיגיטלי מלא המאפשר רמת דיוק גבוהה ביותר.

שחזורי אי-מקס. האי-מקס מגיע כבלוק מחרסינה מלאה מסוג Lithium Disilicate של חברת Ivoclar vivodent. האי- מקס מתאפיין בשקיפות,מראה וחוזק של שן טבעית( כ 360 mp ) ומאפשר שחזור מלא המונע שחיקה במשנן הנגדי-כתרים מלאים, אינליי, אונליי או למינייט ברמת אסטטיקה גבוהה ביותר. שיחזורים אילו מתאימים מאד לשיניים קדמיות. בנוסף אנו עובדים עם בלוקים ממגוון חומרים נוספים כגון:Lava ultimate, Vita enamic,Vita suprinity ועוד.

שחזורים זמניים. מאקריל משולב קומפוזיט ללא צורך בחיזוק מתכת (160 mp)! כתרים וגשרים זמניים (עד 14 יחידות) מורפולוגיה ואסטטיקה ברמה הגבוהה ביותר (Multilayered blocks). מתאימים כשיחזורים גם לפרקי זמן ארוכים עד חשיפת שתלים ועוד.